biuro@polcom.edu.pl

41-800 Zabrze
ul. de Gaulle'a 65

Trochę informacji o nas

Fima POLCOM istnieje na rynku szkoleniowym od 2011 roku. Główną dziedziną naszej działalności są szkolenia kierowców "zawodowych" tj. szkolenia na prawo jazdy kategorii C, C+E, szkolenia okresowe oraz kwalifikacje zawodowe kierowców. Od początku swojego istnienia prowadzimy udostępnianie porzez platformę E-learningową POLCOM materiałów dydaktycznych dla innych ośrodków szkolenia kierowców.

Stale doskonalimy się i rozwijamy. W latach 2015 - 2019 prowadziliśmy projekty finansowane przez Unię Europejską, w ramach których  przeszkoliliśmy ponad 500 osób na kierowców zawodowych kategorii C i C+E. Od kilku lat nasza firma uruchomiła pracownię psychologiczną oraz gabinet lekarski i przeprowadzamy badania kierowców potwierdzjące ich predyspozycje do prowadzenia pojazdów mechanicznych.